Pakalpojumi

Projektēšana

SIA “Heliotherm Baltics”  uzņēmums veic visa veida ŪK (ūdensapgādes un kanalizācijas – iekšējo tīklu) un AVK (apkures, ventilācijas, gaisa kondicionēšanas) sistēmu projektēšanu izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas un risinājumus. Projektēšanu veic augsti kvalificēti un sertificēti inženieri. Darba procesā mēs izmantojam advancētas programmas (BIM). Mēs palīdzam mūsu klientiem īstenot projektus, iekļaujot tajos energoefektīvus, videi un budžetam draudzīgus risinājumus.

Apkure

Vienmēr jārēķinās, ka energoefektīvs siltumsūknis viens pats nespēs vērienīgi samazināt apkures izdevumus.
Kombinējot siltumsūkņu tehnoloģijas izvēli ar pareizu visas apkures sistēmas ekspluatāciju, automātisko telpu temperatūras regulēšanu, jūs varat būtiski samazināt savu ikmēneša rēķinu par apkuri.
SIA “Heliotherm Baltics” piedāvā apkures sistēmu projektēšanu un ierīkošanu.
Piedāvājam apkures tīklu izbūvi, silto grīdu, silto sienu sistēmu ierīkošanu un radiatoru uzstādīšanu dzīvojamās mājās, sabiedriskās ēkās, ražošanas telpās un citos objektos. Vairāk informācijas

Dzesēšana

Vasaras karstākajās dienās, kad dzīvsudraba stabiņš dažbrīd pārsniedza 31oC atzīmi, iekštelpās veidojās darbu apgrūtinošs un pat veselību apdraudošs klimats. Šādās situācijās neatsveramu komfortu spēj sniegt kvalitatīvas dzesēšanas iekārtas sniegtais efekts. Turklāt svarīgi ir pielietot videi draudzīgas iekārtas, kas darbības rezultātā neveicina globālo sasilšanu, nepaaugstina zemes temperatūru vēl vairāk.
SIA "Heliotherm Baltics" zīmola siltumsūkņi ir speciāli piemēroti dzesēšanas vajadzībām, līdz ar to piedāvājam efektīvu dzesēšanas sistēmu projektēšanu un uzstādīšanu visa veida ēkās.
Mēs esam pārliecināti, ka zinoši speciālisti ir būtiska daļa no panākumiem, tāpēc dzesēšanas sistēmu piemērošana un uzstādīšana līdz šim realizētajos projektos  mūsu klientiem nav likusi vilties. Vairāk informācijas

Saules elektrostacijas (bateriju) montāža

Heliotherm siltumsūkņi ir aprīkoti ar “PV-Ready” sistēmu, kas paredzēta saules enerģijas (elektrības) izmantošanai siltumsūkņa darbībā. Tādēļ veicam saules elektrostaciju projektēšanas un uzstādīšanas darbus, kas nodrošina tiešu elektroenerģijas izmantošanu siltumsūkņa darbībā.

Heliotherm neatkarības pakete:
Komplekss risinājums, kas sastāv no visām nepieciešamajām komponentēm saules elektrostacijas montāžai un palaišanai darbībā - saules paneļi, strāvas pārveidotāji un stiprinājumi.
Pateicoties Heliotherm inteliģentajai “PV-Ready” saules enerģijas sinhronizācijas sistēmai, jūs maksimāli izmantosiet saražoto saules elektroenerģiju un padarīsiet savu māju neatkarīgu no enerģijas izmaksu kāpuma.

Ventilācija

Laba ventilācija ir viens no svarīgākajiem nosacījumiem kvalitatīva mikroklimata un komfortablas vides nodrošināšanai telpās.
Gaiss nevēdinātās telpās ir daudz zemākas kvalitātes par atmosfēras gaisu, tāpēc, ka telpās ir daudz piesārņojuma avotu – higiēnas aerosoli un cita sadzīves ķīmija. Bez tam, telpās gaisu ar pozitīviem joniem piesārņo televizori un datoru monitori, tāpēc slikti vēdinātās telpās ir izjaukta pozitīvo un negatīvo jonu attiecība.
Ventilācija ir nepieciešama, lai uzlabotu gaisa kvalitāti telpās, samazinātu gaisa mitrumu vannas istabās un pārējās telpās.
 SIA "Heliotherm Baltics" piedāvā ventilācijas sistēmu projektēšanu un montāžu.
Mēs sniedzam pilnu servisu kvalitatīvu ventilācijas sistēmu projektēšanā un ierīkošanā, sākot ar konsultācijām un dažādu ventilācijas sistēmu tehnisko risinājumu izstrādi atbilstoši klienta iespējām un vajadzībām, līdz pat ātrai, kompaktai un profesionālai projekta realizācijai objektā.

Ūdensapgāde

Ūdens ir visa dzīvā pamatā. Tīrs un kvalitatīvs ūdens ir cilvēka veselības un labsajūtas nesējs jebkurā mājoklī.
SIA “Heliotherm Baltics” piedāvā ūdensapgādes sistēmu projektēšanu un ierīkošanu mājsaimniecībās, dzīvojamās un sabiedriskās ēkās.
Mēs strādājam Jūsu komfortam, labsajūtai un veselībai!

Kanalizācijas sistēmas

Kanalizācijas sistēma tiek plānota ciešā saistībā ar ūdensapgādi, jo ikvienai ūdens padeves vietai pretī nepieciešams arī kanalizācijas izvads. Šajā darbu posmā jādomā arī par notekūdeņu attīrīšanas iespējām.
SIA “Heliotherm Baltics” piedāvā visa veida kanalizācijas sistēmu projektēšanu un izbūvi, nodrošinot augstāko kvalitāti visos darba izpildes posmos. Kā arī piedāvā notekūdeņu attīrīšanas iekārtu uzstādīšanu, rūpējoties par Jūsu apkārtējo vidi.  
Projektējam ūdensapgādes, kanalizācijas iekšējos un ārējos tīklus, veicam iekārtu uzstādīšanu un izbūvi, kā arī sniedzam konsultācijas.
Piedāvājam individuālus risinājumus notekūdeņu attīrīšanai:

  • privātmājām
  • viesnīcām
  • daudzstāvu namiem
  • veikalu tīkliem
  • sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumiem
  • ražošanas un pārstrādes uzņēmumiem
  • pašvaldību attīrīšanas iekārtu rekonstrukcijai.

+371 67554040