SILTĀS GRĪDAS UN SILTĀS SIENAS

SIA Heliotherm Baltics piedāvā silto grīdu, silto sienu un radiatoru apkures sistēmu projektēšanu un uzstādīšanu.Siltās grīdas un siltās sienas – Ideāla sistēma apkurei un dzesēšanai!
Silto grīdu un silto sienu sistēmas ziemā veic apkures funkciju, bet vasarā tās ir iespējams pielāgot dzesēšanas režīmam, ja ir uzstādīta iekārta ar aukstuma ražošanas funkciju (piem. siltumsūknis ar dzesēšanas iespēju).
Sevišķi noderīgas dzesējamās grīdas ir telpās ar lieliem logiem un skatlogiem, kur tās neļauj grīdai sasilt no tiešajiem saules stariem. Šis efekts ļoti pozitīvi iedarbojas uz telpas temperatūru un telpas klimatu. Tomēr, lai neradītu diskomfortu, grīdas virsmas temperatūra nedrīkst kristies zem 19 C.
Savukārt temperatūras regulatori nodrošina optimālu telpas klimatu un neļauj dzesēšanas režīmā veidoties kondensātam.
Šāda veida dzesēšanas priekšrocības: nerodas caurvējš, dzesēšana tiek veikta ekonomiski.
Mājīgs risinājums
Lai mājoklī būtu patīkami uzturēties, jāpievērš papildus vērība tādiem parametriem kā gaisa temperatūra, gaisa kustības ātrums, gaisa maiņa un gaisa mitrums. Vairums cilvēku vislabāk jūtas temperatūrā robežās no 20 līdz 22 grādiem.
Izmantojot virsmu apkuri (siltās grīdas, sienas), arī pie zemākas telpas temperatūras saglabājas komforta sajūta, jo virsmas apkures gandrīz ideālais temperatūras profils neļauj telpā veidoties temperatūras noslāņojumiem. Turklāt virsmas apkures sistēmas ar savu zemo virsmas temperatūru nodrošina vislabākos priekšnoteikumus optimālam gaisa ātrumam telpā. Tas ir nepieciešams, lai sadalītu siltumu mājoklī vienmērīgi bez straujas gaisa konvekcijas.


Vairāk brīvas telpas
Virsmu apkures un dzesēšanas sistēmas telpā nav redzamas. Tās dod neierobežotu brīvību telpas izkārtojumā, jo sildķermeņi vairs neaizņem nekādu grīdas platību, kā, piemēram, radiatori.
Termogrāfiskā pārbaude
Kad apkure ir ieslēgta, ar siltumjūtīgu foliju var viegli noskaidrot, kur sienā atrodas caurules . Karinot pie sienas attēlus vai kādus citus priekšmetus, šādā veidā var droši izvairīties no cauruļu bojāšanas.


Citas iespējas

+371 67554040